Cele fundacji Symbioza

W fundacji „Symbioza” działamy na rzecz wszechstronnego rozwoju regionów i ich społeczności, szczególny nacisk kładąc obecnie na Dolny Śląsk w tym Aglomerację Wałbrzyską - obszar, który jest nam  najbardziej bliski. Prowadzimy badania, edukujemy, wzmacniamy społeczne więzi, tworzymy programy i realizujemy projekty, które dedykowane są: dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym - aktywnym i nieaktywnym zawodowo, seniorom, osobom chorym, niepełnosprawnym, wykluczonym, zagrożonym wykluczeniem oraz podmiotom takim jak firmy, szkoły, instytucje czy organizacje non profit. Pomagamy kształtować tożsamość regionalną, kulturalną, narodową, europejską, wyrównywać szanse, ułatwiać start w życiu, rozwijać talenty, budować postawy przedsiębiorcze i integrować środowiska wokół ważnych zadań. >>

 

Wspomóż fundację w działaniach!

Zbieramy fundusze na realizację naszych programów obejmujących edukację regionalną, turystyczną, ekologiczną, psychologiczne wsparcie dzieci, młodzieży i seniorów. Przekazaną nam darowiznę możesz odliczyć od swojego podatku. 

Przekaż darowiznę

 
Szanowni Współpracownicy Fundacji Symbioza i Czytelnicy Naszych Treści

Z przykrością informujemy, że 09.12.2023 r. w nocy doszło do nieautoryzowanego dostępu do naszej strony internetowej, która niestety padła ofiarą ataku cybernetycznego wywołanego przez hakerów z Azji. W wyniku tego incydentu zniknęło wiele cennych treści, które były udostępniane na naszej platformie - w tym utworzonych i udostępnionych Wam niedawno nieodpłatnych kursów i ebooków.

Strona została częściowo przywrócona, ale nie wszystkie treści zostały na niej odtworzone. Obecnie prowadzimy na niej działania w zakresie bezpieczeństwa i pracujemy nad przywróceniem treści oraz nad stworzeniem w jej miejsce nowocześniejszej, bezpieczniejszej, a także dostępniejszej dla osób o specjalnych potrzebach. Wymaga to dużych nakładów pracy oraz wydatków finansowych, które przekraczają obecnie nasze możliwości.  Bardzo prosimy Was o wsparcie finansowe w postaci darowizn. Dzięki temu będziemy mogli jak najszybciej uruchomić cenny dla Was serwis z bezpłatnymi, naszymi autorskimi kolejnymi kursami, z których tak chętnie korzystacie.

Dane, na które można dokonywać dobrowolnych wpłat darowizn:
Fundacja Symbioza
nr rachunku bankowego: 95203000451110000003821650
Tytułem: Darowizna na cele statutowe fundacji - strona www

Wierzymy, że wspólnie zdołamy przezwyciężyć te trudności i szybko wrócić do pełnej aktywności na rzecz naszej misji.

Jeśli ktoś z Państwa zauważył podejrzane działania na naszej stronie prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Dziękujemy za zrozumienie.

Z poważaniem,
Zarząd Fundacji Symbioza